miercuri, 23 martie 2011

Lipsa de forma ! Spicul Roseti - Victoria Dragos-Voda 3-1 (1-0)

Dragos Voda plek la Roseti  ca victima sigura si nu a fost asa cu toate ca au fost invinsi cu 3-1 ! In primele minute oaspetii au ratat 2 okzii de poarta prin Brezeanu si Alex ! La pauza a fost 1-0 cu largul concurs al fundasilor Varga si Ninel ! La inceputul reprizei a 2 echipa oaspete mai rateaza o okazie mare prin Manole iar la urmatoarea faza din nou acelasi Varga si Ninel mai balbaie o minge in careu si se inscrie al 2 gol ! prin min 70 se face 3-0 dintr-un corner in care atacantul oaspete a inscris nemarcat ! in min 85 oaspetii reduc din diferenta dintr-un corner ! Scor final 3-1 pt Rosetzi iar Fc Victoria Dragos-Voda nu isi mai revine ! In etapa viitoare Dragos-Voda va da peste ,,Barcelona'' judetului Venus Independenta !